img

CITIZEN AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Sektördeki En Yenilikçi İş Ortağı Programı Evrimleşti

CITIZEN Verimlilik Çözümlerinde, müşterilerimizin iş süreçleri ve bilgileriyle bağlantı kurma ihtiyacından hareket ediyoruz. Eşsiz bir donanım, yazılım ve hizmet performansı çözümlerinden, yüksek oranda ölçeklenebilir bir ortamdaki küçük değişikliklerin bile tüm işletme genelinde nasıl büyük bir iyileştirme sağlayabileceğini gördük.

Yeni ve gelişen teknolojiler, hizmetler ve müşteri beklentileriyle, otomatik tanımlama ve veri yakalama (AIDC) endüstrisi, derin müşteri iç görüsü, beceri ve özveri ve hepsinden önemlisi işbirliği gerektiren önemli zorluklar yaşıyor. Bu nedenle, güçlü ve iyi bağlantılara sahip bir iş ortağı ağı işimiz için çok önemlidir. Sektördeki en geniş iş ortağı beceri setleri ve uzmanlık yelpazesine sahip iş ortağı ağımız, müşterilere benzersiz bir bilgi ve deneyim derinliği sunar. CITIZEN iş ortakları, kuruluşun her bölümünde müşterilerin iş akışlarının daha iyi performans göstermesine yardımcı olan güçlü çözümler sunabilir.

Performans Ortağı Programı, başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bağlantılı, iyi planlanmış çerçeveyi sağlamak için gelişen iş ortağı topluluğumuzu destekler. Baskı, tarama, veri toplama, yazılım ve hizmet işletmelerimizde önceki programların en iyi yönlerini aldık ve bunları iş ortağı programı çerçevemize dahil ettik.

Entegre, geleceğe yönelik iş ortağı programımız, iş ortaklarımızın işlerini büyütmelerini desteklemek için en uygun şekilde tasarlanmıştır. Birlikte büyük iş başarısı elde ederken, değişime birlikte öncülük edebileceğimize ve sektörümüzün karşılaştığı zorlukları karşılayabileceğimize inanıyoruz.

CITIZEN İş Ortağı olarak , tüm CITIZEN Verimlilik Çözümleri ürün serisi hakkında üstün bilgi sahibi olduğunu kanıtlamak için onaylan bir sertifikadır. Sertifikasyon, satış öncesi teknik destek ve uygulama geliştirme, satış sonrası teknik destek ve bir saha satış ekibi sunmamızı gerektirir. Sertifikalı Sistem Danışmanlarımız ve Mühendislerimiz CITIZEN serisini anlar ve özel uygulamanız için uygun tavsiyelerde bulunabilir.