Servis Merkezinde Bakım Onarım

Servis merkezimiz , Barkod / Etiket yazıcılar, El Terminalleri ve Barkod okuyucular olmak üzere CITIZEN, HONEYWELL, ZEBRA, ARGOX, TSC, GODEX, TOSHIBA, EPSON, SATO, ITALORA markalarının bakım/onarım ve yedek parça hizmetini vermektedir.

Konusunda uzman ve donanımlı kadrosuyla cihazlarınızın arızaları ve bakımları en kısa zamanda giderilir ve cihazlarınızın teslimatını yapılır. Arızalı cihazlarınızı servisimize getirebileceğiniz gibi, dilediğiniz takdirde adresinizden de cihazlarınızı teslim alabiliriz.

Servisimiz alınan her ürün için tek tek arıza tespit analizi yapar. Tespit sonucunda ortaya çıkan fiyat teklifinin müşteri tarafından onaylanması durumunda vakit kaybetmeden onarım / bakım işlemine geçilir.

Ürün teslimata hazır olduğunda, müşteriye telefon veya e-posta ile bilgi verilir. Müşterinin talebi doğrultusunda ürün, servis merkezimizden veya müşterinin adresine teslim edilebilir.

Garanti servisi olduğumuz markalarda kullanıcı kaynaklı hatalardan olmamak koşuluyla ücretsiz verdiğimiz bu hizmet ile servis merkezimizde arızalı cihazlarınızı onarıyoruz.