SERVİS MERKEZİNDE BAKIM ONARIM HİZMETİ

Servis merkezimiz Barkod / Etiket yazıcılar, El Terminalleri ve Barkod okuyucular olmak üzere CITIZEN, HONEYWELL, ZEBRA, ARGOX, TSC, GODEX, TOSHIBA, EPSON, SATO, ITALORA markalarının bakım/onarım ve yedek parça hizmetini verir.
Konusunda uzman ve donanımlı kadrosuyla cihazlarınızın arızalarını en kısa zamanda giderir ve cihazlarınızın teslimatını yapar. Arızalı cihazlarınız servisimize getirebileceğiniz gibi, dilediğiniz takdirde adresinizden de cihaz teslim alınır.
Servisimiz alınan her ürün için tek tek arıza tespit analizi yapar. Tespit sonucunda ortaya çıkan fiyat teklifinin müşteri tarafından onaylanması durumunda vakit kaybetmeden onarım / bakım işlemine geçilir.
Ürün teslimata hazır olduğunda, müşteriye telefon veya e-posta ile bilgi verilir. Müşterinin talebi doğrultusunda ürün, servis merkezimizden veya müşterinin adresine teslim edilebilir.
Garanti servisi olduğumuz markalarda kullanıcı kaynaklı hatalardan olamamak koşuluyla ücretsiz verdiğimiz bu hizmet ile servis merkezimizde arızalı cihazlarınızı onarıyoruz.