OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) sektöründe uzun yıllar bulunmuş yöneticiler tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana, Bilişim Teknolojileri sektöründe ve bu sektör altında spesifik olarak Otomatik Tanıma ve Veri Toplama alanında, sektörünün yenilikçi, hızlı ve güçlü büyüyen, güçlü finansman yapısına sahip olan ve kendi öz kaynakları ile büyümesini sürdüren bir firma olmuştur. Koddata Bilgi Teknolojileri müşterilerine daha profesyonel ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile kurulmuştur. Şirketin amacı İthalatcısı, Çözüm ortaklığı, Tamir merkezliği ve bayiliğini yaptığı donanım ürünlerine servis merkezi olarak hizmet vermektir. Bunlar Barkod/etiket yazıcılar, El Terminalleri , Barkod okuyucular olmak üzere 3 başlıkta toplanabilir. Kadrosunda bulundurduğu uzman kadrosunun yazıcı, terminal ve okuyucu konusundaki yeterli bilgileri ve yedek parça tarafındaki güçlü stoğu sayesinde müşterilerine ve iş ortaklarına hızlı servis vermeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Tüm Ticari ve sektöre özel Barkod ürünleri,Barkod Otomasyon sistemi,Proje Yönetimi,Distribütör ve ana bayiliğini yaptığı firmaların teknik servis OT/VT Temsilciliği konusunda lider kuruluş olmak.

Misyonumuz; Müşterilerimizi mutlu ederek ihtiyaçlarını dinleyen ve sorunlarını gideren, müşterileri ile sağlam iş ortaklığı yapan ve fark yaratan, sürekli büyümeye entegre bir marka olan, sürdürülebilir karlılık ile her kesime güven veren bir şirket olmaktır.

“Her zaman daha iyisi yapılabilir” mantığı ile hareket ederek her işte empati kurup müşterilerimizin bakış açılarıyla projelerini geliştiriyoruz. Her yeni projede, yaratıcı fikirler ve çözümler üreterek kendimizi ve müşterimizi geliştirmek en büyük hedefimizdir. Referanslarımız, çalışma disiplinimizi ve kreatif çizgimizi hakkımızda yazılabilecek her kelimeden çok daha iyi ifade eder. Bizi daha iyi tanımak için ,bizimle iletişime geçin size projelerinizde yardımcı olalım.


Projeniz için iletişime geçmek mi istiyorsunuz?